Nav iespēju uzglabāt lielgabarīta kravu jūsu teritorijā? Ir radusies nepieciešamība veikt pārvadājumu agri no rīta, bet uzkraut kravu vakarā? Paredzēti vairāki izbraukumi un nav vērts katru reizi kravu no jauna izkraut jūsu teritorijā? Šādos un līdzīgos gadījumos lieti noder iespēja īslaicīgi uzglabāt kravu mūsu teritorijā Rīgā, Granīta ielā.

Pakalpojumā ietilpst:

  • teritorijas apsardze 24/7;
  • plašs un slēgts uzglabāšanas laukums;
  • kravas transportēšana uz un no teritorijas.

Biežākās situācijas, kurās nepieciešama īslaicīga kravas uzglabāšana

Gari pārbaucieni. Kā zināms, arī uz lielgabarīta kravu pārvadājumiem attiecas transportlīdzekļa vadīšanas ilguma ierobežojumi. Tas nozīmē, ka pēc noteikta laika vadītājam būs nepieciešama garāka atpūta. Degvielas uzpildes stacijas negabarīta kravas gadījumā nebūs piemērots variants, jo smago automašīnu stāvvietās nav pietiekami daudz vietas – piemēram, sastāvu ar gatavu moduļu māju nevar atstāt stāvvietā. Tāpēc piedāvājam iespēju īslaicīgi uzglabāt to pie mums. 

Vairāki izbraukumi ar vienu kravu. Izstādes, braucieni pie klientiem un līdzīgas situācijas var prasīt vairākas dienas vai nedēļas.  Piemēram, vasarā bieži vien klientiem demo tūrēs tiek vesta lauksaimniecības tehnika. Tā var ilgt vairāk par nedēļu – tirgotāja vai izplatītāja tehnika ceļo pa visu Latviju, katru vakaru nenonākot atpakaļ tās teritorijā. Tādos gadījumos ir divas iespējas – katru vakaru kravu izkraut un no rīta uzkraut vai arī atstāt visu sastāvu uzglabāšanā citur, ja jūsu teritorijā tam nav vietas. 

Kravas uzglabāšana var ilgt no dažām stundām līdz pat vairākām dienām, atkarībā no klienta vēlmēm. Pakalpojumu piedāvājam gan klientiem, kas izmanto mūsu kravu pārvadājumus, gan kā ārpakalpojumu. Nodrošinām arī maršrutu plānošanu un izpēti, atļauju un dokumentu kārtošanu, kā arī privāto un policijas pavadošo transportu. Lai uzzinātu vairāk par iespēju īslaicīgi uzglabāt jūsu kravu un iepazītos ar citiem mūsu pakalpojumiem, aicinām uzdot jautājumu telefona saruna, e-pastā vai kontaktu formā